СЕ ИЗНАЈМУВА КУЌА ВО НАСЕЛБА КОЗЛЕ #s-10200

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Козле
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 130 м2
Соби: 5
Купатила: 2

Се изнајмува куќа во населба Козле на ул.Стогово бр.20б, со површина од 130 м2.Две дневни соби,две спални соби,две купатила,работна соба,кујна,трпезарија,сопствено парно греење на струја,сите соби се климатизирани,сателитска антена со ресивер.Куќата е комплетно опремена со мебел и бела техника. Година на изградба 2007. Цена 900 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не