СЕ ИЗНАЈМУВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР #s-10199

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 82 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се изнајмува комплетно наместен трособен стан 82м2 во кула во Градски Ѕид со исклучено парно, цена по договор зависно од периодот на изнајмување. Има и гаража.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не