СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ВЛАЕ #s-10198

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Влае
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 40 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава луксузно и комплетно опремен стан во Влае. Греење на струја. Слободен од октомври. Цена 200 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не