ИЗДАДЕНО #s-10196

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 60 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава стан за вработени или фамилија во општина Аеродром, комплекс 3 Бисери во зградите позади 7ца. Станот е комплетно опремен има 2 спални соби, дневна со трпезарија, кујна и бања. Цена 200 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не