Се издава стан во Центар #s-10278

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 66 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Станот се наоѓа во нова зграда на ул. Антон Попов во близина на трговскиот-Рамстор, поточно над салонот за мебел Монтенегро. Комплетно уреден со кујна, тарпезарија, дневна соба, две спални соби, купатило и тераса. Греењето е на струја, секоја соба има панел плочи плус клима уред во дневниот салон. Зградата има лифт, домофон и паркинг со картица. Куќниот совет одлично функционира. Се издава исклучиво за долг период. Цена 300 евра фиксна

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не