Се издава стан во Карпош Тафталиџе 2 #s-10277

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Тафталиџе
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 57 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава стан во Карпош Тафталиџе 2 наместе погоден за фамилија во близина е на Сити Мол,градинка,школо итн...Реновиран Цена 250 евра со можност за договор...

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не