Се издава стан во Аеродром кај Капитол Мол #s-10276

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Јавен
Површина: 50 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава стан во Аеродром кај Капитол Мол наместен без парно греење цена 200 евра може и договор

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не