Се издава стан во Аеродром #s-10275

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 36 м2
Соби: 1
Купатила: 1

Се издава стан во Аеродром Мичурин наместен Цена 200 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не