Се издава модерно наместен стан во Центар #s-10274

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 60 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава модерен стан во Центар Буњаковец кај Грчка амбасада на прв спрат -реновиран цена: 250 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не