СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ #s-10194

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 76 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Станот се наоѓа позади Т.Ц. Капитол, во зграда со нова фасада со термоизолација и лифт. Реновиран, наместен со клима. Најпогоден за студенти. Цена 250 евра.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не