ИЗДАДЕНО #s-10192

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош I
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 65 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се изнајмува реновиран и наместен стан од 65 м2 кој се наоѓа во Карпош 1 (веднаш до факултетите Електро, ФИНКИ, Машински и Технолошки), на ул. Руѓер Бошковиќ 5/1-14, на 4-ти кат во зграда од 5 ката, со одличен распоред со 2 спални соби, дневна со трепезарија и кујна, купатило и тераса. Станот е веднаш вселив. Цена 250 евра.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не