СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН КАЈ НОВА ЖЕЛЕЗНИЧКА СТАНИЦА #s-10190

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Нова железничка
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 70 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Se izdava trosoben 70 m2 namesten stan kaj nova zeleznicka stanica Micurin so dve spalni sobi na prizemje. Cena 250 EUR

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не