СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 3 #s-10189

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош III
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 75 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Se izdava trosoben namesten stan vo Karpos 3 sproti gimnazijata Nikola Karev. Stanot ima renovirano wc i kujna. pogoden za 4 osobi. Cena 300 EUR

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не