СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР СКОПЈЕ #s-10187

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 34 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се изнајмува наместен стан 34 м2 во строг центар во Скопје на плоштад Македонија. Голема соба со два кревети и посебно кујна со трпезарија. Комплет реновирано купатило. Има централно парно греење и клима. Вселив веднаш. Идеален за студенти. Цена 200 евра.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не