СЕ ИЗДАВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН ВО РАСАДНИК #s-10185

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 56 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Стан во Расадник ,комплетно опремен,две спални,клима,ТВ,мини систем,машина за перење,комплетна кујна. Се издава на подолг период. Цена 250 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не