КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН ТРОСОБЕН СТАН НА ПОЧЕТОК НА НОВО ЛИСИЧЕ #s-10184

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Ново Лисиче
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 65 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава трособен целосно наместен стан 65м2 во Ново Лисиче,веднаш позади Окта, на 7-ми кат, лифт, парно,клима, подрум, заеднички простории, бесплатен паркинг. Станот е светол, свежо искречен,чист, има одличен распоред: дневна, две спални соби,купатило, машина за алишта, комплетно опремена кујна со комбиниран плински шпорет, микро печка, фрижидер, машина за садови, трпезарија, голема тераса со прекрасен панорамски поглед, лоѓија. Има приклучок за кабелска ТВ и Интернет од Телекабел и приклучок за тримакс и оптички Интернет од Телеком,ниски месечни сметки!. Станот е веднаш вселив . Цена 210 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не