ИЗДАДЕНО #s-10183

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 63 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава комплетно наместен стан наспроти Веро Џамбо, со две спални соби, клима уред, во секоја соба КTV, интернет, сопствено парно. Станот е со идеална местоположба, на само 5 мин. од ГТЦ, Автобуска станица и факултетите, источна мирна страна опкружен со зеленило. Цена 300 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не