СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР СПРОТИ ГРАДСКИ ПАРК #s-10181

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Дебар Маало
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 60 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Se izdava stan od 60m2 vo debar maalo na ul.Bulevar Ilinden sproti gradskiot park vo opstina Centar, 2 sobi plus dnevna, trpezarija, kujna, kupatilo i terasa. Se izdava na 6 meseci ili godina. Ne e za studenti. Cena 350 EUR

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не