СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА #s-10180

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 77 м2
Соби: 3
Купатила: 1

ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА.Површина 77 М2,Втор спрат.Комплетно наместен со нов мебел и кујна .Две спални соби,Пространа бања,пространа дневна соба со трпезарија,комфорна тераса ,надворешен сопствен паркинг со рампа на далечинско отварање,лифт,клима уред,WI-FI,Kабелска TV. 40'' 100 м од Клинички центар 200 м од Рамстор. ЦЕНА : 450 EUR Great Location,77 m2.Second floor.New furniture,Two sleeping rooms,spacios liveing room,spacios bathroom,confortable terase,parking lot with ramp and remote control,elevator,aircondition,Very quite suraundings. WI-FI,CABEL TV 40'', 200 m from Ramstor and Skopje's main street.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не