СЕ ИЗДАВА СТАН ВО НАСЕЛБА АЕРОДРОМ #s-10179

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 52 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Станот е на 5 минути од Меѓуградската автобуска станица, на седми кат. Гледа према Водно. Ја има сета неопходна бела техника плус кабелски и интернет приклучок. Зградата е со лифт, парно и домар. Цена 200 EUR

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не