ИЗДАДЕНО #s-10178

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 25 м2
Соби: 1
Купатила: 1

se iznajmuva garsonjera pogodna za 1-2 lica,kompletno namestena so mala kujna,so sopstveno kupatilo,so sopstveno greenje,so parking mesto. Cena 130 EUR

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не