СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН 2,5km ДО ЦЕНТАР #s-10176

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 36 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Stanot e vo blizina na opstina Kisela voda,pozadi Tnex diskont, mirna i bezbedna okolina.Komlpet namestena kujna, posebna 1soba so garnitura i 2 kreveta, renovirano kupatilo,ima parno, laminat pod, zatvorena terasa. Vednas vseliv , moze 2 studenti ili vraboteni za podolg period. Cena 10 000 mkd

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не