СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН 60m2 КАЈ УНИВЕРЗАЛНА #s-10174

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 60 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава стан, трособен, две спални, наместен, парно, интернет, кабелска, реновиран, термопан прозори,прв спрат, 60 м2. Погоден за четворица, Цена: 300 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не