ИЗДАДЕНО #s-10172

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 30 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Strog centar do sobranie na RM namesten so klima i centr. parno. Ne e za stranci. Cena 10 000 mkd

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не