СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР #s-10171

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 40 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Se izdava stan vo Centar, na Leninova, vo blizina na Holandska Ambasada. Stanot e 40 m2, so mini kujna, kupatilo, spalna soba i dnevna soba. Opremen e so klima, parno greenje, internet i max tv., najpovolno za tri osobi. Cena 220 EUR

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не