Се издава стан во Кисела вода 45 м2 #s-10166

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 45 м2
Соби: 1
Купатила: 1

Се издава стан во Кисела Вода кај чешма наместен со парно и лифт на трет спрат...Цена 200 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не