Се продава стан во Тафталиџе на Прашка #s-10165

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Тафталиџе
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 88 м2
Соби: 4
Купатила: 2

Се продава стан на улица Прашка во Тафталиџе нов невселен... Карпош....Цена 1080 евра/м2

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не