Се издава стан во Аеродром кај Капитол Мол #s-10160

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 50 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се наоѓа позади Трговскиот центар Капитол. Станот е целосно наместен и реновиран, има клима, парното е исклучено, има соларно греење со што се заштедува струја. Во цената е вклучена платена кабловска телевизија и интернет.Цена 250 евра/месечно

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не