Се издава куќа во Влае #s-10159

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Влае
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 540 м2
Соби: 5
Купатила: 2

Се издава прекрасна куќа во Влае со одличен распоред и феноменална локација за живеење или употреба како деловен простор,мала клиника итн.Овозможува брз излез на Паризанска во близина шопинг центар ,,Сити Мол,, итн.Лесен излез кон ски центри Попова Шапка и Маврово, блиску до Центар....Куќата располага со Базен,вграден камин, сопствен паркинг и две гаражни места итн.. Цена 1600 евра/месечно

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не