Се продава куќа во Тафталиџе кај Катастар #s-10156

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Тафталиџе
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 120 м2
Соби: 5
Купатила: 2

Вкупна површина: 120 м2 Површина на куќа: 105 м2 Површина на двор: 399 м2 Површина на подрум: 15 м2 Катови во куќа: 1 Карактеристики: Внатрешност: Po Dogovor Додатни карактеристики: Греење централно парно, Интернет, Телефон, Кабелска Куќата располага со голем дневен престој, три спални соби, посебна кујна со трпезарија и бања. Куќата е делумно реновирана со уредено дворно место и гаража. Се продава со проект за надградба за уште еден кат со платени комуналии. Локацијата располага и со одлични услови за градба на станбен објект од П+2+ПТК со бруто површина од околу 600м2 Цена 250 000 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не