ИЗДАДЕНО #s-10155

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 45 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Станот се наоѓа на раскрсницата на ул. Водњанска и ул. Железничка, во зграда со лифт и парно, на 2 кат (2/5). Отворена дневна соба со комплетно опремена кујна и трпезарија, спална соба со двоен кревет, биро и гардеробери, бања и тераса. ТВ, клима, машина за перење алишта.Цена 230 евра/месечно

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не