Се издава стан во Карпош 3 #s-10154

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош III
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 80 м2
Соби: 3
Купатила: 3

Се издава стан во Карпош 3 на трети кат. Станот има дневна,две спални и две тераси Погоден е за фамилија,мирно место опкружено со паркови, Основно училиште,градинка.... Цената е фиксна Цена 250 евра/месечно

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не