Се издава стан во Аеродром-Бисер #s-10153

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 70 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава комплетно опремен трособен стан во Аеродром на бул. Јане Сандански, позади ТЦ Бисер. Станот е со парно греење и клима-уред, на 3ти кат во зграда со лифт.Цена по договор...078 337 565 kontakt na ovoj broj...ИЗДАДЕН..........

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не