Се издава стан во Центар #s-10151

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 50 м2
Соби: /
Купатила: /

Се издава веднаш вселив модерно и комплетно наместен стан во центар. Кујната е опремена со сите апарати, вклучувајќи и машина за миење садови, микробранова печка, понатаму има клима уред, парно греење, спалната е опремена со голем вграден плакар и голем Дормео душек. Зградата има сопствен паркинг. Идеален за пар или мало семејство. Сметките за струја, вода, парно, интернет/кабловска ТВ, РДТ и одржување на зграда не се вклучени во цената. На 5 минути од плоштад Македонија и Веро Центар. Се издава на подолг период (1 година) - не прифаќаме краткорочно и не прифаќаме студенти. Договорот се склучува со плаќање на 1 месечна кирија и депозит во износ од 1 месечна кирија.Цена 17500 ден/месечно

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не