Се издава стан во Центар 60 м2 #s-10150

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 60 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Se izdava stan vo Cetar-Bunjakovec,60m2,na 1-vi kat,so lift, 1 spalna, 1 banja, dnevna, kujna, terasa, Stanot e opremen so nov mebel,centralno greenje, klima, kablovska i internet.Cena 300 evra

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не