Се издава стан во Кисела Вода 68 м2 #s-10148

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 68 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Se izdava komplet opremen trosoben stan na pocetokot od K.Voda so povrsina od 68m2 , cena 330e.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не