Се продава стан во Ѓорче Петров #s-10147

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Ѓорче Петров
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 53 м2
Соби: 2
Купатила: 1

stanot se prodava prazen,Renoviran e i se naoga veddnas posle sp planet do maticnoto vo Gjorce. stanot e na 5ti sprat-nema lift ! Cena:39 000evra

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не