Се издава стан на падините на Водно 40 м2 #s-10145

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Водно
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 40 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Стилски наместен, нов апартман за изнајмување за подолг или пократок престој, во новоизградена зграда во мирна област, на почеток на Водно, спорти главен влез на Клинички Центар, на 5 минути пешачење од центарот на градот. Апартманот има дневна, спална, кујна и тоалет, целосно е опремен со нов мебел и опрема. Кујната е целосно опремена со шпорет, фрижидер со замрзнувач, машина за миење садови. Дневната соба вклучува тросед и двосед, маса, телевизор со рамен екран, вградени плакари, Max TV и Wi-fi интернет, и клима. Спалната соба има кревети и чиста постелнина. Бањата има туш кабина, лавабо, тоалет и чисти пешкири. Има и мала терасичка со маса. Станот има подно греење на електрична енергија, и клима. Во месечната кирија е вклучена и неделна услуга за чистење, промена на постелнина на две недели и пешкири еднаш во неделата. Станот е во близина на фини ресторани, градинка и училиште и има паркинг место.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не