Се издава стан во Центар 50 м2 #s-10144

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 50 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се издава комплетно опремен 1,5 собен стан во Центар: машина за садови и за перење, микро печка, клима уред, ТВ, вграден плакар и Дормео душек, итн. Станот е веднаш вселив. Износот на киријата е фиксен, а станот се издава само на подолг период (1 година и повеќе) и на вработени лица, фамилии, не студенти. При потпишување на договорот се наплаќа депозит во износ од една кирија, кој се враќа по напуштање на станот. Цена 17 500 ден/месечно

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не