Се издава стан на Водно 30 м2 #s-10143

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Водно
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 30 м2
Соби: 1
Купатила: 1

Renting an apartment on Vodno, on str. Vladimir Nazor It's 5 min walk from the city center. Apartment has living room, bedroom, kitchen and toilet. It's furnished with new furniture, and it has floor heating, airconditioner, Max TV, WI-FI, clean bed sheets and towels. In the month rent is included cleaning, laundry, ironing and changing towels once per week, and changing bed sheets once in two wееks. Се изнајмува стан на почеток на Водно, спроти главниот влез на Клинички Центар, на улица Владимир Назор Апартманот има дневна, спална, кујна и бања со тоалет, и целосно е опремен со нов мебел и опрема. Има подно греење, клима, Мах ТВ и WI FI, чисти пешкири и постелнина. Во месечната кирија е вклучена и неделна услуга за чистење, перење и пеглање, промена на постелнина на две недели и пешкири еднаш во неделата.Цена 270 евра/месечно

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не