Се издава стан од 70 м2 во Центар до Влада #s-10141

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 70 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава комплетно наместен стан 70 м2 во центар ( centar ) кај влада. Станот има две спални, дневна, кујана и купатило. Погоден за студенти или фирма. За фирма се издава празен со тоа што цената останува иста.Цена 250 евра/месечно

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не