Се продава стан во Ѓорче Петров #s-10140

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Ѓорче Петров
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 48 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Stanot se naoga na ul Via Egnatia mnogu ubavo e renoviran i e na super lokacija vo blizina na centarot na Gjorce Petrov Cena: 38 000evra fiksna

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не