Се продава нов стан во Центар #s-10139

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се Продава / Издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 80 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Se prodava NOV TROSOBEN stan (so terasa) vo Centar do Holandska ambasada, so cist pogled na Vodno. Stanot e luksuzno namesten so italijanski mebel, vklucuvajki podzemen parking. Odlicna lokacija!!! PRODAZBA: 1150 EU/namesten ; 1100 EU/nenamesten IZDAVANJE: 550 EU/mesecno

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Индивидуално

Контактирајте не