Се издава стан во Центар кај Социјално #s-10137

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Центар (населба)
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 0 м2
Соби: 2
Купатила: /

Се Издава 3 собен наместен стан во строг Центар кај Социјално на 1 кат, парно, клима, паркинг, кабелска тв, По договор

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не