Се издава стан во Карпош 4 #s-10136

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Карпош IV
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 63 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава наместен стан во карпош 4 на Партизанска на 7ми кат. Станот има спална,дневна,оделно кујна,тераса,подрум,клима,паркинг,парно.Цена 200 евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не