Се издава стан во Аеродром #s-10135

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Аеродром
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 63 м2
Соби: 3
Купатила: 2

Se izdava kompletno namesten stan vo Aerodrom, vednas do Capitol Mall. Dnevna so trpezarija i kujna, spalna soba, detska soba, kupatilo, terasa.Cena 260 evra/mesecno...ИЗДАДЕН.....

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не