Се продава стан во Козле #s-10134

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Козле
Тип на паркинг: Приватен
Површина: 98 м2
Соби: 4
Купатила: 2

Итно се продава стан во Козле на одлична локација, на главната улица, под Два Елена, со нето површина од 98м2, станот има три спални соби, дневна, трпезарија и кујна, купатило и мало WC, два балкони по 3,5м2, на први кат со гаража Цена многу поволна.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не