Се продава стан во Кисека Вода #s-10132

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 61 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Поволно се продава нов стан во општина Кисела Вода, Скопје. Станот е со вкупна површина од 61 м2. Има голема дневна со кујна, спална соба, бања, остава и балкон. Станот се наоѓа во близина на СП Маркет. Цена 58000евра

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи
  • Греење: Градско

Контактирајте не