ПРОДАДЕНО #s-10130

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се продава
Локација: Острово
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 0 м2
Соби: 2
Купатила: 1

Се продава стан во Охрид, 40 м2, во населба Расадник. Станот има дневна, кујна и спална соба. Станот е на западна страна, на 4 кат без лифт, со голем балкон и убав поглед. Има вградена кујна, машина за перење, клима уред, паркет, плакари, гарнитура за седење... Има и подрум од 4 м2. Одржан е, се продава наместен.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не