Се издава стан во Кисела Вода 60 м2 #s-10129

Детали

Цена: Контакт за цена
Тип на понуда: Се издава
Локација: Кисела Вода
Тип на паркинг: Гаража
Површина: 60 м2
Соби: 3
Купатила: 1

Се издава наместен стан, приземје, 60 м2, без парно, со кујна/трпезарија, 2,5 спални, голема тераса, веднаш до општина Кисела Вода.

Останати информации

  • Клима
  • Лифт
  • Кабелска
  • Интернет
  • Џакузи

Контактирајте не